Навчальний процес

Дошкільний навчальний заклад № 80 за типом ясла-садок для дітей

від двох  до шести років, забезпечує розвиток, навчання та виховання дошкільників відповідно до вимог ”Базового компонента дошкільної освіти ” та програми ”Дитина”.

Колектив закладу працює згідно вимог основних нормативних документів:”Конституції України”, законів”Про освіту”, ”Про дошкільну освіту”, ”Про мови”.

Педагогічний колектив ретельно працює над визначеними для себе головними завданнями:

зміцнення здоров’я дітей;
формування творчої особистості дитини;
навчання рідної мови

Педколектив використовує у своїй роботі з дітьми такі новітні технології:

застосування авторських методик М.М.Єфименка, Л.І.Латохіної;
 використання навчально-розвивальної програми ”Логіка світу ”;
організація і проведення нетрадиційних інтегрованих занять і форм роботи з елементами ТРВЗ (теорії розв’язання винахідницьких завдань);
 формування соціальної компетентності дошкільнят засобами морально – етичного виховання.

Пріоритетним напрямком в роботі ДНЗ № 80 завжди є питання фізичного розвитку дітей та підготовки їх до майбутнього шкільного навчання.